Veľkoobchodná spolupráca

Ak máte záujem o pravidelný odber za zvýhodnené veľkoobchodné ceny so zaujímavou zľavou, prosím, pošlite nám na náš email žiadosť o registráciu. Po úspešnej registrácii a prihlásení sa do svojho konta sa Vám bude všetok tovar zobrazovať už s veľkoobchodnými cenami.

Podmienky nákupu:

1. Kupujúci môže nakupovať vo veľkoobchodných cenách len s možnosťou nákupu minimálne 1balenia, nie v kusoch.

2. Počet kusov v balení je následovný :

6ks - Tekuté mydlá Marseille; Prírodné sprchové gély; BIO toaletné mydlá; Tuhé BIO šampóny

12ks - Tekuté mydlá - náhradné náplne; Sprchové gély - náhradné náplne; 2v1 Pena a sprchový gél;

Marseille toaletné mydlá 100g a 200g; Výživné telové mlieka; Krémy na ruky;

3. Vyhradzujeme si právo zasielať firmám objednaný tovar iba kuriérskou službou, ktorá zaručí rýchlosť a bezpečnosť doručenia tovaru priamo na miesto určenia.

4. Poštovné a balné pre firmy je 10,-€

5. V prípade, že kupujúci objednáva tovar vo veľkoobchodných cenách za účelom jeho ďalšieho predaja alebo sprostredkovania tretím osobám, nesmie tento tovar šíriť v cene nižšiej ako je cena odporúčaná. Za odporúčané ceny sa považujú ceny, za ktoré je možné jednotlivé produkty zakúpiť na www.ma-provence.sk, mimo sekcie veľkoobchodného predaja. Toto právo si predávajúci vyhradzuje aj napriek tomu, že po zaplatení tovaru sa kupujúci alebo sprostredkovateľ stal výhradným majiteľom tohto tovaru. Kupujúci alebo sprostredkovateľ môže predávať v cenách nižších ako odporúčaných len vtedy, ak má písomné povolenie od predávajúceho, ktorým je výlučne spoločnosť ENTITA live s. r. o.. V prípade porušenia tohto bodu si spoločnosť ENTITA live s. r. o. môže uplatniť voči kupujúcemu alebo sprostredkovateľovi ušlý zisk, ktorý týmto konaním vznikol a sankciu do výšky 15 000,-€.

6. Kupujúci alebo sprostredkovateľ aj naďalej podlieha obchodným podmienkam, ktoré sú uvedené na www.ma-provence.sk vo všetkých bodoch, ktoré niesú v rozpore s vyššie uvedenými bodmi v týchto podmienkach nákupu.