O kozmetike Ma Provence

Juh Francúzska je kraj, kde to nie len dobre vyzerá, ale aj nádherne vonia. Jednoducho raj pre pôžitkárov. A práve tu v srdci Provensálska (=Provence) sa zrodila prírodná kozmetika Ma Provence.

Ma Provence je výsledkom jedinečnej alchýmie tohto kraja, týchto vôní a tohto sveta. S kozmetikou Ma Provence, ktorá vás pozýva objavovať prírodné bohatstvo Provensálska pocítite fialové polia u vás doma. Naše mydlá, tekuté mydlá, šampóny a sprchové gély vás budú sprevádzať na ceste rozkoše po Provensálsku. Prinesú do každej domácnosti vôňu levandúľ, kvetov mandlí, čiernych ríbezlí, olivových plodov, pomarančových a citrónových kvetov.

MA PROVENCE ponúka niečo viac. Ponúka certifikované prírodné BIO mydlá, tekuté a sprchové gély. A dokonca i prekvapujúco nádherné tuhé šampóny!

Sme presvedčení, že najväčším bohatstvom je príroda, ktorú chceme chrániť a hýčkať. Preto naše mydlá, tekuté mydlá a sprchové gély neobsahujú konzervačné látky, chemické farbivá, alkohol, ani parfumáciu.

Naša kozmetika je naša príroda. Kozmetika Ma Provence v procese výroby prešla prísnou dermatologickou kontrolou a nikdy nebola testovaná na zvieratách. Prinášame vám toaletné a kozmetické výrobky vynikajúcej kvality a pri tom stále zostávame blízko prírody. Alumíniový obal sa tradične používa k udržaniu kvality olejov a esencií rastlín a kvetov. Celkovo bezpečne chráni pred nežiadúcimi účinkami svetla, kyslíka a teploty. Aj dnes sa tieto alumíniové flakóny /100% recyklovateľné/ používajú v Provensálsku pri výrobe fľaštičiek od parfumov. Naše obavy o zachovaní životného prostredia nás neustále nútia vynakladať úsilie na znižovanie počtu obalov, ktoré sa menia na odpad. Preto ponúkame kozmetiku, kde aj obaly sú úsporné a šetrné k životnému prostrediu. Alumíniové fľaštičky a fólie sú 100% recyklovateľné.


Chceme vám ponúknuť kozmetické výrobky,ktoré Vám prinesú radosť.

Nechajte sa zviesť ich zmyselnosťou, sladkosťou, ktoré vychádzajú z bohatstva a krásnej rozmanitosti provensálskej pôdy.